⇓⇓⇓⇓⇓⇓

https://manage-game-data.com/cheat.html

⇧⇧⇧⇧⇧⇧

 

 


Jeden naštvaný helo pilot tě hledá, lol. děkuji za všechny vaše příspěvky.
To není nic víc než totální mod selhání. Provedením dílčího povrchu se povrchová plocha umělé inteligence změní na funkční lodě uživatele pomocí několika změn v textovém řádku. jo, ve videu je důkaz proti selhání. Burger King vás volá.
Měli byste nainstalovat nějaké další mody, například Get Realism mod. To může udělat nejjednodušší zakázky trvat i hodiny.

 

 

Hah nemůžu uvěřit, že pearl harbour padl. To je na mě divný zápas, jak na Zemi. Myslím, že ledové mapy jsou pro AI obtížné reagovat a zdá se, že v jejich vlnách „sraček do mozku“ se rozptýlí přímo do ledových vrstev. Možná jeho odhalení dalších povrchů a díky tomu je zábavné. Rozhodně dal trochu chuckle faktor na tento jeden ...

Vypadá to jako velmi cool hra. Pokud jde o námořní bojové hry, je to určitě měnič her. Pokud by tato hra mohla být o něco podrobnější například; více životních prostředí, jako jsou arktické podmínky a drsnější vlny atd. Myslím, že tato hra by mohla překonat Wargamingův svět válečných lodí. Na druhou stranu to není tak moderní bojová hra. Po nějakém rozsáhlém výzkumu, jen ze zvědavosti, jsem zjistil, že dnešní lodě jsou stále mnohem vyspělejší než to, co ve světě studené války mělo zpět velké množství námořníků na světě. S tím bylo řečeno, myslím, že tato hra je možná pro mě.