Language English Soda Coin Party: Free Casino Pusher hack tool

 

 

Pomocí babek si kupte upgrade čipu. Velmi doporučuji upgradovat kometový čip, protože čím vyšší úroveň, tím více mincí zasáhne hrací pole. Miluji coin party! Je to # 1 v mé knize.

 

Děkuji mnohokrát. Tato hra je tak zmanipulovaná, pokud u hrajete kolo štěstěny 8 z 10 otočení vždy přistane na mincích, můžete přistát pouze na 3 části mince, u nikdy nedostanete 6000 zlatých prutů nebo 500 peněz a hra trvá věky dokončit pffffff. Pěkná hra, ale kolo štěstí je opravdu nastavení. pokud u dívat zblízka při otáčení kola zpomalí rychle. Existují i ​​jiné způsoby, jak využít shromážděné ceny vedle prodeje. Můžete použít zlaté mince na cokoli.

Nejsem si jistý, co zlaté pruhy dělají. Jak mohu používat své diamanty. Pracoval pro mě. Strávit zlato na krabicích questů a odemknout pokrok na obrazovce mapy. Co mohu dělat s diamanty? Nechci hrát tak dlouho, ale nikdy nedostanu 1000 nebo 6000 zlatých na volantu. Nejvyšší byl 200 zlatých prutů ... Super díky. Úžasné, skvělé podvádění. Zobrazuje vaše statistiky.